Patiko? Prenumeruok el. paštu

Top.lt

« »

Kaip ir daugelio žmonių nuomonė apie dabar jau įvykusi čempionatą buvo nekokia, kaip sakoma pravalas arba parodija. Ne tik viasas čempionatas buvo prastas bet ir ta ceremonija. Keletas minčių iš čempionato ceremojijos:

 1. Bronislovas Burgis, vedantis ceremonija ir turbūt beveik visada prisidedantis prie čempionato organizavimo pačioje pradžioje minėjo kad nekečia vėlavimo, nes ceremonija lygtais vėlavo (jam oda pašiurpsta). Klausimas ar jam oda nenušiurpo, kai viskas vėlavo ištisą mėnesį.
 2. Aš nieko neturiu blogo prieš B.B. (toliau trumpinsiu Bronislovą Burgį), nes žinau kad jis tikrai turėtų būti protingas žmogus(KTU gimniazijos direktorius, veda paskaitas KTU universitete, Kompiuterija…..). Bet jo tipas žmonių sudėtingas. Jis mąsto kad kiti turi siaurą nuomonę, kai jo būna tokia jis nepastebi :). Jei užduotum klausimą, norėdamas jį “suvelti”, tai jis bandys atsakyti taip kad tu esi kvailys ir po to nusukti temą kita kryptimi. (pastaba iš kitų žmonių… girdėjau repliką)
 3. B.B. per visą ceremoniją elgėsi taip lyg atsiprašinėdamas už “viską prastą”. Jei nebūtų taip elgęsis – gal nebūtų jautėsi kad ir čempionato ceremonija š…
 4. Top.lt šių metų organizatorius Dubauskas visą renginį sėdėjo susigūžęs prie Laptopo, tikėkimės jautė gėdą…
 5. Dubausko mokėjimą organizuoti įrodo kad skaidres apie laimėtojus darė tą pačia dieną, Vienos svetainės screenshoto nebu vien dėl to, kad šiandien svetainė nulūžus.
 6. Hmz pasirodo renginį gyrė ir dėkojo organizatoriui, patys ekspertai… vertintojai, o iš dalyvių sunkiai. Daugelis jaučiu neatvarė dėl dviejų priežasčiu, pirma (numanote) dėl renginio organizuotumo gerumo, antra gal net pakvietimų nespėjo išsiuntinėti :)
 7. Lyg prieš du metus čempionate Gauminos sukurtas centras.lt ir mokslo.centras.lt laimėjo apdovanojimą. Gaumina norėjo atsimti prizą, bet atidavė kitiems,  tipo jie savininkai. Mat Gaumina buvo pardavusi tas svetaines ( kiek girdėjau už pusę milijono). Bet ji pardavė svetainę ne autorines teises. Ir apskritai neįmanoma pagal įstatimo parduoti autorinių teisių, kurinį TAIP, bet autorinių (žmogiškųjų teisių) NE. Jei tada B.B. buvo teisus, tada čemionatas netenka prasmės. Kompanijos kurios užsiema svetainių kūrimu (ir praktiškai viską pasiūlo kilentui, tik klientas renkasi ar jam tai reiklaniga) PARDAVINĖJA svetaines, tad vadinasi jos negali skelbti savų svetainių čempionatuose, nebent pati firma kuriai parduota svetainė pati paduotų į čempionatą savo svetainę.
 8. Vertinimo komisija, nemanau kad įpatinga. Visi pavadinti ekspertai. Manau vertėtų daryti apsoličiai kitaip, bent 10 žmonių iš įvairių rimtu web kompanijų būtų juose lyg technikos vertintojai, kiti 10 tarkim žurnalistai kurie jau labiau matytų vaizdą iš vartotojo pusės, tuo met gal rimčiau viskas atrodytų. Žinoma buvo šioje komisijoje keletas ekspertų. Bet mažai..
 9. top.lt čempionatas galėjo turėti daugiau prizų, toks vaizdas kad nesistengta absoliučiai. Tipo kompiuterija negalėjo ko nors geriau paremti? Jei būtų kreipėsi, firma kurioje dirbu būtų pridarius tušinųkų krūvas ir for free… bet nesikreipta buvo. Kita vertus prizai buvo diplomas, pagrindiniui prizininkui skulptūrėlė (nu čia utinku vertas), ir keletą knygų… tiesa gerbiamo B.B. rašytų, kitaip tariant savireklama…
 10. B.B. iki antradienio ryto priima laiškus apie čempionatą, kurios galės kai kurios idėti į Kompiuteriją. (sekantį numerį bus paskirti net trys puslapiai top.lt… tik keiksmažodžiais bus išimti), tad kas  turit nuomonių rašykit B.B. :) emailo nežinau… reiktų pagooglinti
 11. B.B čemionatas yra rinka. Kaip Mindauzas mano šefas pasakė “Čempionatas privalo būti idėjinis dalykas…”, o dabar kas gaunasi?
 12. Gal verta kurti alternatyvų čempionata?

One response to “Top.lt”

 1. whatever says:

  Na siaip tu cia gerai sukritikavai, taciau, kas svarbiausia – TEISINGAI.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas