Prenumeruok RSS

Project Entropia

« »

Vis dar esu didelis vaikas mėgstantis žaidimus. Šį mėnesį išbandžiau Project entropia žaidimą. Kuris teoriškai nemokamas, o praktiškai (pagal mano nuomonę) pats brangiausias online žaidimas.

Šio žaidimo istorija gan simple. Žmonės kolonizavo planetą vieną, poti įvyko kažkoks karas su robotais. Ir žaidimo veiksmas vyksta jau po to karo. Atvykęs į planetą absoliučiai nieko neturi. Kad žaisti yra keli keliai.
Pirmas taip vadinamas nemokamas, renki taip vadinamus “sweapus” iš gyvūnų. Gal būtų ir viskas gerai, bet tai žiauriai nuobodus ir ilgas kelias, kad kažka  “užsidirbti”, kad galėtum įsigyti ginklų, šarvų ir kitų įrankių.
Kitas būtas tai mokamas. Pervedi pinigus į Project entropia. 10 USD gaunasi 100 entropia dolerių. Tada jau gali kažką isigyti, ginklą (lazerį pvz), kardą, arba kitokios specializacijos.. tarkim iškasenų rinkimo įrangą.

Nužudęs kokį monstrą yra kažkiek tikimybė rasti “loot” tai gali būti project entropia dolerių kažkokia suma, ar pvz to gyvūno oda ir pan. Tas odas žinoma galima parduoti aukcione ir panašiai. Taip žaidžiant teoriškai turi aukti “uždirbtų” pinigų suma. Kuriuos anot žaidimo galima vėl paversti į tikrus pinigus.

Problema tai kad šoviniai kainuoja, ginklai ir įrankiai dyla ir reikia vėl pirktis, taisyti ir t.t. Laisvai 100 entropia dolerių galima išleisti per dieną. O be to galingesni ginklai daugiau šovinių sunaudoja, tad tie pinigai greitai dingsta. Tad kur online žaidimai kainuoja į mėnesį 15$ šis žaidimas gali išprašyti daug didesnę sumą… Viskas būtų gal ir nieko jei tikrų pinigų ir virtualių pinigų santykis būtų 10 kart didesnis. Už 10 USD gautum 1000 entropija dolerių. tad galėtum daug ilgiau žaisti.

 

 

15 responses to “Project Entropia”

 1. dado1945 says:

  Tai kiba nėra kokio automatinių script'ų tam?

  Negi protingi žmonės negame'ina?

 2. besar says:

  Na aš šiuo metu pradėjau žaisti Lineage2, tai galvoju daryti pavedimą 30 Lt :D

 3. VhS says:

  jo ir as zaidziu, bet kitam serwery :) sitam kur tipo uz 30 lt gali gaut 1'000'000 adenu adminas yra paskutinis asilas, teko su juo dirbti..

 4. vidmantas says:

  geriau jau hattrick…

 5. makara says:

  žmonės ką jūs čia tauškiat

 6. makara says:

  matosi negalvjat

 7. Vaidas Žilionis says:

  na jau sis zaidimas atsibodo.. laisvam esant testuosim kokį kitą. Tiesa vieną kartą nuskilo gavau taip vadinamą LOOT vertą 40$ :)

 8. liuksas says:

  nepardavej?

 9. chyyyteris says:

  gal zinote kokiu bugu kad tiktu better world serveryje…? o siaip zn bugu su king of thief ir su wooden strelem bet ant sio servo neina :D nes tikriausiai yra ivestas weight limit O SIAIP MAN NEPATINKA SUKCIAUT na o del adenu tai juk ir tikram pasauly buna:) krc jei kas zinot kokiu bugu parasykit :] laukiu atsakymu :D

 10. chyyyteris says:

  PATIKSLINU Better world YRA LIETYUVISKAS SERVAS:) (na jei kas nezinot)

 11. dyzelis says:

  Siaip as nzn bet jei suzinosiu parasysiu :) o del lvl bug tai jau zaist neidomu butu :D geriau be sukciavimu o del adenu bugu as ir nemanau kad jau labai cia didelis nusikaltimas…paprasciausiai adminai turi mokytis uztaisyti spragas

 12. Andrius says:

  Tai kasnortai parasykit kaip lengvai pasikelti lvl ar adenu gauti pls

 13. Andrius says:

  Tai dyzeis parasyk kaip gauti adenu ant beter world.
  867112053@one.lt

 14. RAIMAX says:

  na kagi as pats daba zaidziu Entropia, galiu pasakyti kad zaidimas isties su giliai pasliepta mintimi ir jy gan ydomu zaisti,, be to ten jei pavyksta istoti i clana (society) tai tada jie duoda ir sowiniu ir armora,, nebutina tu $ ten investuoti

 15. Paulius says:

  Zaidiziau as ta zaidima pries kokius 3-4 metus, pradejau be nieko, visiskai nemokamai, neidejau nei cento, bet vienu metu turejau PED'u (taip vadinasi zaidimo pinigai) uz kokius 200-300$ viska pardavus. Aisku as nepardavinejau ir zaidziau toliau… Aisku viska prasvaisciau :D Zaidimas labai patiko, jei turi PED'u gali zaist kad ir visa para be perstojo, tikrai idomu… Yra ten tokiu zmoniu kurie visus pinigus sukisa i ta zaidima, yra kurie uzsidirba. Gaila tik tiek kad lietuviu ten bloga reputacija, bent jau anksciau buvo, nes jie daznai apgaudineja zmones, pvz igija pasitikejima zmoniu, pasiskolina koki daikta ir dingsta. As pats nesukciavau, nors tiokrai galejau prisiskolint daiktu uz 300-400$ ir pardaves isnykt, nes turejau geru turtingu draugu. Aisku ten tokius labai gaudo MinArk (to zaidimo kurejai, adminai ir pan). Tai va. Imanoma ten tikrai uzsidirbt, bet reikia siek tiek investuot, tada galima tradint, t.y. pirkt ir perpardavinet daiktus brangiau, bet reikia labai gerai nusimanyti kainose, o daiktu ten tukstanciai visokiu… Taip pat daug kantrybes reikia, nes per diena nieko doro neuzdirbsi, ir svarbiausia neuzsikabinti, nes tada tikrai viska isleisi medziodamas ar ieskodamas naudingu iskasenu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas