Prenumeruok RSS

Blogeriams – El. paštas, blogas su nuosavu domenu.

« »

Šiek tiek įžangai.

Lietuvoje kuo toliau, tuo labiau auga “blogerių” gretos. Vieni pabandymams kuria ir rašo stiliumi šiandien buvau ten, o ryt lėksiu tenais ar kaip mokykloje bandė nusirašinėti. Daug įdomesni yra teminiai blogai. Manau tai skaitantys patys viską žino, nes apie tai rašyta ne vieną karta.

Bet pats blogiausias dalykas, kai pradeda rašyti blogą vien dėl garbės, norėdami tapti superblogu tarkim blogas.lt sistemoje. Gerai, kad įdomu paskaityti tokius kaip web2nulis, žudyk reklamą. Būtų tikrai malonu, kad tokie blog’ai, ar rašantys beveik apie viską ir nieko .. nors tema dažniausia susijusi (tokie kaip aš) naudotųsi nuosavais domenais. juk malonu surasti kolegą rašytoją lengvai. Tarkim linas.gricius.net

Na kažkaip maloniau atrodo. Žinoma lietuviški domenai Lietuviams geriau (gaila zilionis.lt buvo nupirktas), bet tokie kaip .net, .com kainuoja tikrai papigiai. Ypač, jei patys perkatės, o ne per tarpininkus.

Tad pabaigai tai ką norėjau iš rimto pasakyti

Galima pasiųlyti labai paprastą variantą. Ir ganėtinai pigų. Tik (10$ metams) Galima registruotis per google aps, per šią sistemą įsigyti domeną ir vuoalia jums el. paštas taps gmail su nuosavu domenu. (sukonfiguruota iš kart)

Sekantis žingsnis turėti puslapį – blogą. Tai galima atlikti per blogger.com. Visai neseniai ji pradėjo leisti naudoti nuosavus domenus.

Jei planuojate turėti tiktai blog’ą, toks sprendimas manau geriausias. Be to leiždia naudoti adsense reklamą.. ( jei jums bus iš to naudos :) )

Beja jei nežinot, Lietuvoje bus organizuojamas blogerių konferencija. Gal reiktų sudalyvauti, jei skaitovai bus įdomūs, visdėlto bloginu beveik 4 metus.

15 responses to “Blogeriams – El. paštas, blogas su nuosavu domenu.”

 1. Andrius says:

  na, man irgi keista matyti "Super" blogerius, sėdinčius blogas.lt sistemoje. Visgi norėtųsi pamatyti bent kiek jų įdėto darbo ne tik į turinį, bet ir išvaizdą bei pasiekiamumą.

  Manau, ateityje lietuviškoji blogsfera bus kitokia. ;)

 2. Arnoldas says:

  Na, aš myliu BLOGas.lt

  Visų pirma, jei ne BLOGas.lt, tai mano blogas dabar gal tūnotų su keliais įrašais kažkur blogspote… Kodėl turiu naudotis kažkokiu google blogų portalu, jei yra daugmaž lietuviškas? Gal aš čia dabar skleisiu a la "ė-propagandą", bet nemanau, kad unikalus url yra labai jau svarbus blogeriui. Mano blogą galima rasti ir http://www.zudykreklama.lt, tačiau tik 10 proc. lankytojų ateina būtent per ten.

  BLOGas.lt yra bendruomenė, kurioje daug lengviau ir paprasčiau vieniems su kitais komunikuoti. Galiu lažintis, kad po zilionis.net domenu tu jautiesi šiek tiek vienišas… m?

  Arnoldas, zudykreklama

 3. Arnoldas says:

  Beje, tu jau esi kviečiamas į blogerių konferenciją. Atėjus laikui gausi oficialesnį kvietimą. ;)

 4. asterisk says:

  zudyk reklama turi zudykreklama.lt :) Na o šiaip wordpress.com jau seniai leidžia domeną prisiparkuoti, be to manau wordpress sistema geresnė truputį nei blogger.

 5. slapukasss says:

  Ar būtų gerai jei "super" blogeriai prisipirktų domenų ir rašytų koks šiandien lauke oras, arba ką jie veiks rytoj ar kaip šiandien nusirašinėjo mokykloje/univere/kolegijoj? Pats blogą rašau ne visada į temą ne visi jį labai dažnai skaito tačiau šiaip manau kad paėmus 4-3 metų intervalą lietuviška blogosfera patobulėjo ir praturtėjo blogeriais. Nes atsiranda tikrai neblogų rašytojų.

 6. Mindaugas says:

  Gerai Arnoldas kalba, dėl BLOGas.lt bendruomenės.

  Aš prieš įkuriant webdu.nulis BLOGas.lt sistemoje gan ilgai svarsčiau ką pasirinkti. wordpress, blogger ar iš vis savo produktą virtualiam serveryje. Daug buvo argumentų prigalvota, už ir prieš. Tačiau, pasirinkau visgi Lietuvišką variantą. Ir tik dėl bendruomenės.

  Pasirinkimu lygi šiol nesigailiu.

 7. Arnoldas says:

  Matau tavo komentarą dėl darbingų blogerių negalėjimo dakyvauti konferencijoje. Sorry. Šeštadienį kažką daryt irgi kažkai ne kas.

  Bet jei jau keturis metus blogini ir jei dabar paprašysi išeiginės po pusantro mėnesio, tai manau problemų nebus. :)

 8. Arnoldas says:

  po dviejų mėnesių!

 9. Garbė? Jei ir supratai taip pažodžiui tai paprastas esi žmogus :).

  Bet pastebėjai naują bloga, kuris pasirodė tik prieš keletą savaičių? Tai ir yra ta galimybė, kurią suteikia bendruomenė. Dalinkimės tuo ką sukuriame.

 10. internteras_lt:

  Turbut garbes savos atsirado vien del taves. O tai leido manyti tavo sis teiginys:

  "Kodel tai darau? Noriu tapti tokia pacia bloginimo zvaigzde kaip ir Zudyk reklama :)"

  Blogas.lt taip tai sudaro comunity efekta. Bet aš labiau gal linkęs manyti, kad comunity turi atsirasti tarp tikslingų grupių. O kas dabar yra blogas.lt tai nemokama vieta hostinti kitiems.

  Arnoldas. Na gal reikes bandyti atvykti. tik va naujam darbe neisdirbau ne 3 menesiu. Na gal reikes bandyti atlekti. Teks atidirbti sestadieni. :)

 11. Vaidai, juk smailikas sakinio gale irgi kažką gali reikšti.

 12. Liutauras says:

  manau, žilionis.lt tikrai dar yra laisvas :)

 13. laisvas, bet iš to naudos mažai :)

  butu ir zilionis.lt tai abu gal net imčiau.

 14. feelsound.lt says:

  senai jau tai zinoma :) bet vistiek dekuj uz gera straipsni ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas