Google maps atsinaujino – Lietuva atrodo daug gražiau
Ar pastebėjot kad google maps atsinaujino, tiksliau dabar atrodo labai gražus lietuvos žemėlapis. Tarkim Kauno vaizdelis. O tai reiškia, kad greitai sulauksim nemažai sprendimų susijusių su Google maps.
google api dar kažkaip neatsispindi (bent jau mano http://dado1945.storas.lt/miestas ). Reikės atidžiau panagrinėti.
na gal api dar ir neatsinaujino… bet per maps.google.com tavo Pašilaičiai šitaip atrodo. geresnis žemėlapis :)
Oops nuoroda http://maps.google.com/maps?f=.....&ie=U…
Taigi kol nėra api update tol ir projektų nebus. Bet man išties patinka nauji pakeitimai :)
Pabandžiau dar aiškintis – mistika. Jei parsisiunti example'ą iš google maps api saito viskas OK. Vilnius su gatvėmis ir t.t. Kai tik įkeli į savo puslapį __prikabini savo API__ ir viskas nebėra žemėlapio :(
Išvada darom… tave ignoruoja nes prisidirbai :D
Wow. Klaipėdos gatves irgi sudėjo. Pagaliau.
Nors šiaip infoplius.lt jau seniai buvo gatves "priklijavę" tik, kad paieška vien pagal įmones galima buvo.
Am infoplius nemačiau tokios galimybės dar :).
Gerai pasidarbavo :)
biški tik gatves sumaišė…gedvydžių nevisai į temą nubrėžė :D
Savaitės bėgyje turėtų atnaujinti, jei ne – tai nežinau.
uo, net ir viaduką mapsuose per islandijos plentą šilainiuose įstatė.:) bet satelite pati mega dar nestovi.:)
[…] dar? Gražesnė Lietuva Google žemėlapiuose, abejinga policija, klasika troleibusuose ir […]
Beja jau ir API atsinaujino :)
Dabar tik sugalvoti reikia ką su tuo google maps daryti :) Turiu keletą idėjų, bet laiko tik vėliau atsiras.
http://maps.google.com/maps?f=.....n&lay…
nelabai atsinaujino
Xawiers, akivaizdžiai nelabai supratai apie ką kalba. Niekas nesakė (atrodo), kad vaizdai atnaujinti. Kalba eina apie gatvių surašymą.
Sveiki, sakykit… Gal yra koks budas gauti tuos google maps zemelapius i localhost??? Pvz kokiu nors suprantamesniu pavidalu pvz *.shp ar pan… ???
mindaugas: nebent per save as.. tipo darymus
Kiek zinau google atvaizduoja vaizdus juos generuojant su JAVA. O java vykdoma vartotojo puseje, tai reiskia, kad yra galimybe nuskaityti ir issaugoti pirminius duomenis (ne rastrini mapa) ir veliau juos interpretuoti kitomis programomis. Kaip manot, teisingai galvoju??? Gal kas turit minciu kaip issaugoti ir kuo interpretuoti/konvertuoti ???
Neteisingai galvoji.
Mmm. kodel neteisingai??? Kaip man reiktu galvoti :?
Todėl, kad jie nėra generuojami kliento pusėje.
Pvz.: http://mt2.google.com/mt?n=404.....55&x=…
tai kad nuotraukos senos kas cia atsinaujino? Megos net nera ( o ji jau turbut 2 metus kaip veikia…