Patiko? Prenumeruok el. paštu

Bendravimas mobiliuoju būdu

« »

Kadangi mobiliesiems telefonai nuolat tobulėja, o dar tiksliau galima teikti telefono savybės artėja link kompiuterio savybių mums vartotojams tai atveria nemažai gerų dalykėlių. Visų pirma tai atsiranda naujos pramogos, multimedia džiaugsmai. Bet ir papildo bendravimo galimybėmis tar savo kolegų.

Visų pirma galima paminėti – tai pakankamai eiliniai pokalbiai tekstinėmis žinutėmis per žymiausius messengerius protololus tokius kaip ICQ, Jabber, Skype, Google talk. Iš vienos pusės tai leidžia bendraujant su draugais, prastumpti sau laiką, važiuojant tarkim autubusu, ar per perskaitą. Bet kartais tai yra verslo dalis. Galima tyliai aptarti tam tikrus reikalus. Žinoma rašant žinutes telefonu, bendravimas nėra greitas.

Dar mielesnis dalykas. Kad pasinaudojant specialiomis telefonams skirtomis programomis galima ir bendrauti balsu. Žinoma normaliam bendravimui reiktų bent EDGE ar 3G ryšio. O dar geriau jei šalia yra greitas WiFi ryšys, ir ypač jei jis yra nemokamas. Kalbant telefonu per internetą galima sutaupyt tikrai ne vieną litą. Turbūt vienintelė problema turėt šalia nemokamą ir greitą interneto "liniją" telefonui.

fringViena iš populiariausių galbūt programų yra fring.  Ji turi savo tinklą fring, kuriems galima ne tik rašyti, bet ir skamvinti, bet ir palaiko skype, google talk, icq, msn, twitter api. O tai reiškia, kad galėsite naudotis jų galimybės. Viena iš jų tai kad galima skambinti tarkim ir skype kotaktams, bei bet komiam numeriui per skype tinklą. Žinoma tada turėsite apmokėti pokalbius pagal skype tarifus. Žinoma niekada nereikia pamiršti to, kad greičiausia reikės mokėti jums už internetinį ryšį.
Jei jau susidomėjote ir norite parsisiųsti šią progamą, parašykite kaip jums sekėsi. Kiek supratau, jums reikės telefono, kuris turi operacinę sistemą – sybian ar windows mobile.
Programos kūrėjų teigimu, pokalbiai per šią programą yra pigiau net 97% procentais.

Kitas panašus sprendimas buvo testuotas EQO. JIs turi panašias savybes: žinutes tarp kontaktų, IM importavimas (google talk, icq…), skambinimas. Užsiregistravus suteikiamas 2 eurų kreditas. Pakvietus draugus, kažkoks papildomas kreditas suteikiamas.
Kas įdomiausia, pas juos teigiama, kad jų sprendimas tai 100% mobilumas nereika nei kompouterio, WiFi ar 3G interneto ryšio. Bandant skambinti į kitą numerį pasirodo jungiama per lokalų telefoną esantį lietuvoje. (telekonis nr). Tad greičiausia skambučio kaina bus telekomas + jų kaina. Tarkim į amerikos numeriuką (į telekomą + 1.7c) / min turėtume tikrai sutaupyti.

Kokių dar sprendimų žinute? O gal turite daugiau patirties?

4 responses to “Bendravimas mobiliuoju būdu”

 1. Eimantas says:

  kaip ir spėjau – už draugų pakvietimą – 1 euras.

 2. […] smegenims: pašto nukreipimas į mobilųjį telefoną, mobilioji plepėsena, programos kodo valdymas, susimąstymas prieš spausdinant ir galvosūkis geram […]

 3. astanita says:

  bandziau fring'a pries savaite + programai. puiki alternatyva bendrauti su draugais online mobiliu. kainodara nesidomejau is esmes reiketu :)

  skambinant rysio kokybe ne is geriausiu. grafinis vaizdas zavus :)

 4. taspats says:

  Matyt girtas rašei :D

  Check this

  "bet ir skamvinti, bet ir palaiko skype, google talk, icq, msn, twitter api. O tai reiškia, kad galėsite naudotis jų galimybės. Viena iš jų tai kad galima skambinti tarkim ir skype kotaktams, bei bet komiam numeriui per skype tinklą. Žinoma tada turėsite apmokėti pokalbius pagal skype tarifus. Žinoma niekada nereikia pamiršti to, kad greičiausia reikės mokėti jums už internetinį ryšį.

  Jei jau susidomėjote ir norite parsisiųsti šią progamą, parašykite kaip jums sekėsi. Kiek supratau, jums reikės telefono, kuris turi operacinę sistemą – sybian ar windows mobile.

  hahaha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas