Prenumeruok RSS

Kreditinės kortelės kiekvienam

« »

Visai neseniai buvo masiškai siuntinėjami laiškai su hanza banko pasiūlymu įsigyti kortelę su tam tikru kredito limitu. Vieniems jie siūlė ego kortelę, kitiems visa/mastercard. Klientams tereikėjo nuėjus į banką pasirašyti sutartį ir po penkių dienų gavus naudotis.

O štai snoro banko lizingo marketingistai sumastė dar geresnę akciją. Atsiuntė laišką pasiūlymą iškart su kortele. Žinoma jos aktyvavimui būtinas nuėjimas į banką ir dokumentų pasirašymas. Spėju sekantis žingsnis bus pasirašymas neišeinant iš namų. pasirašant sutartis mobiliuoju e-parašu.

Gerai jei kortelės savininkas supranta šių kreditų vingrybes. Tuomet ji tampa patogu dalyku. Bet visuomet yra didelis bet. Toks noras kreditines korteles išduoti visiems yra netoleruotinas. Žmonės tam tikrai atvejais gali stipriai nudegti. Pagalvokit jei padauginęs alkoholio žmogus pradės švaistytis dažnai kortele, o atsakyt turės visa šeima…

11 responses to “Kreditinės kortelės kiekvienam”

 1. Žmogus gali pradėti švaistytis išgėręs ne tik "kortele", bet ir grynais pinigais – niekas jam netrukdo.

 2. Švaistytis pinigais viena, o lysti kreditant kita. Be to daug skaudžiau atsirūgti gali.

 3. O kiek kredito jie siūlo? Kada aš patekau į tokia akcija (Hansa Ego) – jų kreditas kortelei neviršijo mano vieno mėnesio algos. Dabar kas nors pasikeitė?

 4. Na pagal bankų siūlymus dažniausia būna iki kokių 3 mėnesinių atlyginimų.

 5. O kaip viskas pasikeitė. Bet mano nuomonė – jai žmogus durnas, niekas jam nepadės. Jis turi pats saugotis. Kitaip ir peilių į namus neštis negalima.

 6. eMMo says:

  Kad Snoro bankas tokią politiką jau pradėjo vykdyt prieš ~3 metus (gal net ir daugiau). Tiesa, gal ne su visų rūšių kreditinėmis. ;)

 7. deividas says:

  tj ir nepilnameciam duoda korteles?

 8. […] srityje Vaidą stebina bankų aktyvumas dalinti mokėjimo korteles visiems norintiems ir nenorintiems (tikras rinkos užpildymo požymis), o DienosDuona klausia, kodėl Lietuvos verslas daugiausiai […]

 9. Na, švaistytis galima viskuo. Tačiau kiekvienas turi teisę gauti tokią kortelę. Čia jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas, o ne banko nustatyti kriterijai.

 10. Tygas says:

  Galėtų dar paypal padaryt su kreditu..

 11. vicont says:

  Siūlyt tai siūlo, bet kartais dera gerai pagalvoti prieš užsisakant kortelę.

  Tarkime aš turiu ISIC kortelę ir debetinę kortelę MasterCard vienoje. Problema – antras pagal dydį universitetas Lietuvoje, VGTU, nepasirašė sutarties pervesti stipendijas į tokias korteles. Tinka tik Visa Electron (su kuriom nebent dešros į Maximą pirkti).

  Anokia bėda, aišku, pasidaryti dar vieną kortelę, tik po to prasideda baubai su jos aptarnavimais… Ir apskritai nesinori apsikarstyt visokiausiom sąskaitom ir plastmasėm kiekvienai gyvenimo progai :(.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas