Prenumeruok RSS

Naujas svetainių talpinimo žaidėjas: vienas planas – viena kaina

« »

Internetinių tinklapių talpinimo paslaugų tiekėjų didėja kaip ant mielių. Žinoma, kartais koks monstriukas nusiperka vienas kitą. Galima pastebėti, kad mažėja paslaugų kainos dėl konkurencijos. Štai pasirodė naujas žaidėjas viphostingas kuris teigia:

Ar teisinga, kad vienas vartotojas už tą pačią paslaugą moka daugiau nei kitas
Visi klientai turi tik vieną planą ir tik vieną kainą

Na neaišku kokios kokybės bus serveris / srautai, kadangi tiekėjas yra naujas ir užsiminėjo nežinia kuo anksčiau (membarta). Bet kainų politika man patinka. Nėra tokia, kuri yra papigiai už vieną litą, bet ir nevalgo piniginės kaip koks vardas.lt.

Palyginus su serveriai.lt  kainų skirtumas akivaizdus.  Ką suteikia serveriai už 30Lt be PVM jie suteikia už 10 su PVM. Be to viršijus srautą, ne taip skaudžiai eina per piniginę (palyginimui 0.25-1LT prieš 5LT). Gerai, kad dar turiu pakankamą atsargą…

Ei, serveriai.lt kaip jums šitas konkurentas? Juk kainodara nekeista jau ilgai…

20 responses to “Naujas svetainių talpinimo žaidėjas: vienas planas – viena kaina”

 1. Dominykas says:

  Nupirks serveriai ir juos po pusmečio :)

  Ką padarei čia su dizainu? nieko nebesuprantu.

 2. Dominykas: kai kurie lankytojai verkė, kad dizainas per tamsus ir skaityti sunku.

 3. Sepa says:

  Ir netyčia atsiradę buvo panašių… (Čia tipo bulbę į savo daržą metu, nes per neapsižiūrėjimą pasiėmęs panašų templeitą buvau).

 4. LG says:

  anyway tiesiog tai dar viena vaikų kontora, į kurią neverta žiūrėt net. tokioj kompanijoj, kur nėra kontaktų puslapyje paminėtų – nevertos dėmesio. arba, kaip mano vienas ex-kolega sako: "prasidės egzaminai, ir adminų neprisišauksi…"

 5. Jau kokius metus talpinu ahost.lt. Už 20 Lt jie duoda tuos pačius 1500 MB, neribotą srautą, greitą krovimąsi, gerą kokybę ir gerą aptarnavimą. Žodžiu, kainos ir kokybės santykis kol kas geriausias, kurį teko rinktis.

 6. Tygas says:

  Gal kas apie parkas.lt turi kokių nors pastebėjimų iš patirties?

 7. noTime says:

  Servage.net (Vokietija) suplojau 270 litų. Kolkas neteko nusivilti, o siūlomi parametrai tiesiog netelpa į Lietuviško talpinimo tiekėjo rėmus. Serveriai.lt plėšia per daug, o kiti viphostingai, ahostai ir kiti superhostai tiesiog kelia juoką savo uptime'u ir support'u.

 8. […] kinų maisto, drąsos visuotinio smukimo laikais, smurto prieš moteris (kas nors susigundė?), kylančios konkurencijos tarp talpinimo tarnybų, necenzūruotų vertimų iš anglų kalbos, poilsio Čekijoje ir skambučių iš […]

 9. Na, pirmas įspūdis susidaro neblogas (dizainas ir pan.). Tačiau kita pusė- užtikrinti kokybišką paslaugą tokioje srityje labai sunku. Lauksim žmonių, kurie pasinaudojo šiomis paslaugomis nuomonių.

 10. noTime Pasakė, kad: 2007.11.26 18:45:15

  Servage.net (Vokietija) suplojau 270 litų. Kolkas neteko nusivilti, o siūlomi parametrai tiesiog netelpa į Lietuviško talpinimo tiekėjo rėmus. Serveriai.lt plėšia per daug, o kiti viphostingai, ahostai ir kiti superhostai tiesiog kelia juoką savo uptime’u ir support’u.

  ***

  Su šitais veikėjais turiu reikalų apie dvejus metus. Apie pusę metų viskas veikė be priekaištų, kol prasidėjo kažkokios nesąmonės su MySQL, kai ant kai kurių užklausų (nepriklausomai nuo jų sunkumo) trūkdavo visas skriptas ir vartotojas likdavo su baltu langu, nepriklausomai nuo naudojamos platformos. Tokių priepolių uždeidavo bent po kartą per valandą, o jų iki tol neblogai dirbęs klientų aptarnavimas pasirodė esantis bejėgis, po ko tiesiog susirdom kitą vietą, o šitą pasilikau tinklalapio paveikslėlių talpyklai, kuri nereikalauja jokios duombazės.

  Dar tekos susidurt su įvairiais nelabai kur dokumentuotais apribojimais, kaip <50000 select ir <20000 insert/update užklausų per valandą arba <400000 paspaudimų (hit'ų) per mėnesį, kas su jų siūlomu srautu išeitų, kad vienas hit'as turėtų panešti apie 1MB, kad per mėnesį sunaudotum visus 360GB srauto.

  Tiesa, prieš gerą mėnesį jie apsivarkė ir problemos su MySQL lyg ir nebeliko, bet su didesnį projektą ten talpint dar kažkaip baisoka.

 11. eMMo says:

  UAB "Mebarta" tikrai nėra naujokai hostingo srityje, tad reikėtų labiau pasidomėt. Sakysite, nesate girdėję apie Tophostingas.lt? Netikiu, jeigu atsakėte – ne. ;)

 12. Emmo: turbūt nepavyko su vienu vardu, bando kitą? Nesuprantu, kam žaisti su dviem brandais?

 13. Eimantas says:

  Man tophostingas rimtai atrodo, kaip studenčiokų kontora. Užsikalę mol "web2.0 dizainą", dzin, kad (kaip minėjo LG) nėra kontaktų ar jokiu community-generated turiniu ten nekvepia. Ir blin – kas ten per susijusių raktinių žodžių mėsmalė? Ant jų net paklikinti negalima!

  Man serveriai.lt yra patys geriausi iš hostingo tiekėjų Lietuvoje. Be to jų kainų politika, man asmeniškai, yra labai patogi: moki tą pačią sumą kas kažkokį tais laiko tarpą (arba kitaip tariant – pagal tai, keik leidžia kišenė).

  Dar vienas didelis pliusas (nežinau kaip pas viphostingas.lt) serveriai.lt turi patogią klientų sistemos valdymo prieigą. Nereikia niekam rašyti el.laiškų ar skambinti, kad domenui norėtum susikurti subdomeną ar pernešti domeną ant savo vardo pas serveriai.lt. Ką jau kalbėti apie automatišką sąskaitos generavimą. Jeigu norite suprasti ant kiek tai patogu – pasinaudokite tinklalapis.net valdymo panele.

 14. eMMo says:

  Vaidai, čia jau komentuoti negaliu, nes realiai ir pats neįsivaizduoju. Teko anksčiau naudotis jų paslaugomis – priekaištų jokių neturiu. Viskas veikė puikiai, be didesnių problemų, o ir aptarnavimas buvo tikrai geras, tik vat per kišenę šiek tiek kirsdavo, tad teko atsisakyt jų paslaugų.

  Eimantai, o vat man serveriai.lt apmokėjimas už paslaugas nėra priimtinas. Galbūt aš noriu mokėti kas mėnesį už planą A. Ką man tuomet daryt? Ogi papūst ožiui į "gerą vietą". Kas liečia VIPHostingą, tai sąskaitos irgi generuojamos automatiškai, gauni tą patį DA valdymo pultą kaip ir pas Serveriai.lt.

 15. ooops says:

  nesuprantu ko tie serveriai.lt uzkliuvo cia dabar. Haliavos ieskot ???? Ju servisu naudojames jau ne pirmi metai, ir esam patenkinti. Bent jau kainomis. Tiesa , galetu darbo metu gyvas kompetetingas zmogus telefonu atsiliepineti. Dabar gi del bet kokios kad ir maziausios smulkmeneles – ""rasykit laiskus"" O visokiu piguvu likimas aiskus. NEmokamas (pigus) tik suris buna. Kur buna – turbut zinote?

 16. Pats naudojuosi serveriai.lt paslaugomis ir esu patenkintas. Kainos prieinamos. Bet jei kažkiek daugiau reikia resursų – srauto darosi sunkiau įkandamos.

 17. taspats says:

  Na, mebarta nera tokia jau naujoke sioje srityje. Pries snekedami apie "naujokus studenciokus", galetumete ir pasidometi. Pasak domrego (http://www.domreg.lt/public?pg=CFF17D), pagal registruotu .lt domenu Lietuvoje kieki jie patenka i top20. Manau, tai irgi kazka sako. Be to, cia tik .lt domenai.

  Ju paslaugomis naudojuosi jau berods pora metu. Buvo keletas didesniu sutrikimu, bet jie buvo trumpi. Siaip uptime'u skustis negaliu, supportu irgi.

  Vaidai, manau tai nera "nepavyko su vienu, tai bando su kitu". Tiesiog jie pristato nauja paslauga, ji siek tiek skiriasi nuo iprastinio hostingo, todel tam naudoja kita prekini zenkla. Tai dar nereiskia, kad jie nustos veikti senuoju "brandu", ta hostinga jie turbut teiks ir toliau. O cia tiesiog nauju rinku paieska – gal kazkam toks pasiulymas atrodo patrauklesnis, nei paprastai pateikiamos hostingo paslaugos.

  Mantai Indrašiau, sudomino tavo komentaras. Kokia radai servage alternatyva? Buciau dekingas uz atsakyma.

 18. Kęstutis says:

  Įdomu ar klientų serveriai stovi Lietuvoje. Nes viphostingas.lt serveris stovi ne Lietuvoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas