Patiko? Prenumeruok el. paštu

Atsakymų ir žinių šaltinis

« »

Jei nežinote kažkokios informacijos yra du būdai tą informaciją išgauti. Susirasti informaciją pačiam arba kažko paklausti. Žinoma, kuo daugiau informacijos sužinome iš vieno žmogaus, tuo labiau mes jį galima vadinti ekspertu. Pati populiariausias tokio tipo projektas yra Expert exchange. Bet jis yra skirtas labiau kompiuterių / informacinei sričiai.

Kažkada mąsčiau ar vertas investicijų tokio tipo projektas Lietuvoje? Išvada buvo prieita, kad lietuviška rinka galbūt per maža. Tad tą idėją laikiau galbūt ateičiai. Bet šiandien netyčia užkliuvo akis už nuorodos ir pamačiau, kad kažkas aplenkė.

expertsexchange

Privalumas čia yra tai, kad daug platesnė kategorijų sritis. Kaip sakant visiems gyvenimo atvejams. Spėju projektas dar rimtai nepaleistas nes dalyvauja keli tie patys dalyviai. Be ja jau ten galima rasti ne vieną gerą atsakymą į gerą klausimą. Turi klausimų? Užsuk į www.ats.lt.
Tikėkimės šis projektas ar pasirodantys konkurentai bus naudingi ir nebus eilinės internetinės šiukšlės kaip koks trisdešimt penktas draugų klubas.

Be ja vienas seniausių klausimų atsakymų puslapis yra guru.lt

10 responses to “Atsakymų ir žinių šaltinis”

 1. […] • Jeigu norite sužinoti atsakymą į kokį nors klausimą, galite teirautis nežinau.lt arba kreiptis į specializuotą svetainę. Jų periodiškai atsiranda ir jos išnyksta, bet šiaip niša tokiems dalykams tikrai yra. Net […]

 2. Rasa says:

  Nepatiko. Aiškiai matosi: vienas užduoda klausimą – kitas atsako.

  Kaip supratau, į atsakymus gali atsakyti tik užsiregistravęs vartotojas, bet tai nėra aiškiai šiame puslapyje deklaruota :)

 3. Rasa:

  1. O kaip turi būti? Visuomet vienas klausia kiti atsako.

  2. O kad dabar tik keli vartotojai tai reiškia, kad čia naujas projektas.

  3. Kad nėra parodyta kaip užduoti klausimą – tai jau usability problema šioje svetainėje.

 4. asterisk says:

  Aš irgi jį norėjau daryti, bet sužinojau, jog kita kompanija daro. Kurią pasirodo irgi aplenkė :)

 5. Asterik: na tada laimės tas, kas gaus interneto bendruomenės palaikymą. Žinoma pavieniai asmenys prieš kompanijas kišančias į reklamą daug LT sunkiai ką padarys…

 6. asterisk says:

  Dabar apžiūrėjau – sistema truputį "čiulpia". :) Laukiame geresnio varianto.

 7. Visų pirma ateina sprendimas. Po to kiti "konkurentai" jį tobulina.

  Sistema ten padaryta pigiai, nes spėju sėdi kažkoks kitas forumo varikliukas. Spėju tobulinti jį patiems rizikuos tada kai matys, kad kažkas lanko…

 8. Readeris says:

  Kažkaip miręs projektas, gal reikia investicijų į reklamą?

 9. Jurga says:

  Ne veltui minite guru.lt. Vakar panagrinėjau ats.lt svetainę – ogi apie pusė jų klausimų ir atsakymų žodis žodin nukopojuoti nuo guru.lt. Bent nuorodas būtų įdėję.

  Abejojantiems plagiatu siūlau atsiversti, pvz., teisinių klausimų skiltį, pasirinkti bet kurį klausimą, kur klausėjas Paulius, o atsakė Mokausi, ir paieškoti to klausimo http://www.guru.lt/old_q.html :)

  Panaši situacija ir kitose temose. Tik kai kur pasitaiko ir "tikrų" klausimų :)

  Juokingiausia, kad kai kurie nukopijuoti guru.lt atsakymai rašyti prieš porą metų, bet nusirašinėtojai patingėjo patikrinti, ar tebeveikia nuorodos ir ar informacija nepasenusi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas