Patiko? Prenumeruok el. paštu

El. paštas su jūsų domenu

« »

Prieš kalėdas pamatęs vieną akciją nusišypsojau. WebZona ir dabar siūlo elektroninį paštą dovanų. Tarkim jūsų vardenis@pavardenis.lt. Kaina atrodo juokinga tik nuo 1.5LT per mėnesį. Bet tiems kas nusimano daugiau apie internetą – ši paslauga it saldainio atėmimas iš mažo vaiko. Juk gaunate el paštą, o domenas kam lieka?

Galima visa tai turėti žymiai pigiau bei su daug daugiau galimybių. Tiesa visa tai bus brangiau jei būsite vienas. Bet jei jūsų šeima didelė – jūs tik išlošite. Domeno kainos manau ganėtinos mažos. Jei galite skubėkite nusipirkti savo nuosavą domeną, nes po to bus per vėlu. Gaila maniškis zilionis.lt buvo užimtas labai jau ganėtinai seniai 2000 metais… buvau pasiruošęs tada mokėti net ir 200LT per metus.

Kiek jums tai kainuos? Jei rinksitės per lietuviškus tiekėjus domeną LT zonoje tai galėtų kainuoti apie kokius 40LT litų per metus. Pavyzdžiui kainos: Serveriai.lt – 35.00LT (be pvm), Parkas.lt – 29.00LT (be PVM). Kiti gali pasiūlyti išvis nemokamai jei užsisakysite atitinkamas paslaugas pas juos. (pvz Tera.lt ar taspats parkas.lt). Daugiau tiekėjų surasite paieškoję apie domenus ir hostingą ir manau rasite jums tinkamą kainą.

Žinoma jūs galite rinktis visas paslaugas pas juos, bet tai kainuos jums papildomai. Kitas būdas – nusipirkus domeną pasinaudoti kitų teikiamomis nemokamomis paslaugomis ir geriausia rinktis tiekėją žinomą. Galite pasirinkti tiek Google tiek Microsoft paslaugas. Aš pats naudoju Google paslaugą.

Kaip pasidaryti? Žinoma geriausia būtų, kad patys tiekėjai padėtų sukonfigūruoti ir teiktų tokias paslaugas nemokamai. Bet jei jie nepadės (niekad nebijokite paklausti) pasiklauskite šiek tiek gudresnių už save šioje srityje. Nes mylinčių kompiuterius žmonių tikrai daug.

Bet idėja tikrai paprasta. Atsakę registracijoje klausimus jūs užsisakysite paslaugą. Kitas darbas kurį turėsite atlikti tai nukreipti atitinkamus DNS įrašus.

Tarkime domeną turite užsiregistravę per serveriai.lt. Prisijunge prie klientams.iv.lt, išsirenkate paslaugą jūsųdomenas.lt ir pasirinkę punktą nukreipimas į MX laukelį įrašote aspmx.l.google.com ir po tam tikro laiko paštą turėsite google paštą nuosavam domenui.

Pas kitus tiekėjus žingsniai turėtų būti panašūs…

P.S. El. pašto paslauga. Tai tik viena iš daugelio paslaugų teikiamų tiek Google tiek Microsoft kompanijų.

Pabaigai jau naudojantiems Google aps paslaugą

Jei norite, kad pas jūsų domeną ateitų google naujovės greičiau visų pirma turite Google aps domaino nustatymuose naudoti Next generation (US English only) valdymą bei pasirinkti įjungti nustatymą “Turn on new application features to my domain before they are rolled out to all Google Apps customers”. Po kurio laiko jūs jau turėsite spalvotas etiketes ir t.t

7 responses to “El. paštas su jūsų domenu”

 1. Gytis B. says:

  Kai pirmą kartą mačiau zilionis.lt tinklalapį, pirmoji mintis kuri atėjo į galvą ar tu giminiuojiesi su tai Žilioniais? :) O šiaip gali nusipirkti žilionis.lt :)

 2. Gytis:

  Pavardė tapati… ar tai giminė sunku pasakyti. Nebent daug pro pro senelis. Pagal jų medį saviškių nemačiau.

 3. […] apie domeno su jūsų pavarde įsigijimą. Šį kartą INTERNETAS_LT praneša, kad į Lietuvą atsikrausto Inbox.lv. Tikėkimės tai nebus […]

 4. […] kurio dalis turėtų būti patraukli visiems: kas tinka ir patinka, pasiimk iš kito. Vaidas pataria, kad nebūtina susikurti visą svetainę vien tam, kad turėtumėte el. paštą su sa… – visa tai nebrangu ir nesudėtingai […]

 5. m says:

  naudoju google apps ir esu be galo patenkintas :) labai smagus dalykas.

 6. Speedas says:

  Be to geras biznis jei tokia pačia pavarde užsisako 2 skirtingi žmonės, tai nereik domeno dar vieno jiems.

 7. Stankius says:

  Blemba idomi teikiama paslauga, tiems, kas nelabai nusimano interneto platybese, bet kaip pats zilionis mini, galima padaryti viska pigiau, ir domena ant savo vardo registruoti ir dar koki puslapi ar bloga pakurti B)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas