Patiko? Prenumeruok el. paštu

Asmeninė interneto svetainė – mobiliajame telefone

« »

Nuo šiol visi „Omnitel“ mobiliojo interneto telefone vartotojai galės susikurti savo asmeninę WAP svetainę. Dar vieną galimybę bendrauti ir dalytis įspūdžiais jiems suteikia naujas nemokamas ir paprastas naudoti WAP kūrimo įrankis „Zomzu“.

Pasak „Omnitel“ viceprezidento komercijai Remigijaus Štaro, pasiūlyti vartotojams tokį įrankį paskatino išaugęs asmeninių svetainių populiarumas. „Asmeninė svetainė mobiliojo telefono internete – tai dar vienas saviraiškos būdas, leidžiantis su būriu bendraminčių dalytis savo įspūdžiais ar idėjomis, kur bebūtume“, – sakė R.Štaras.

„Omnitel“ mobiliojo interneto vartotojai savo asmeninėje mobiliojo interneto svetainėje, susikurtoje naudojantis „Zomzu“, galės dėti nuotraukas, mėgstamą muziką, vaizdo klipus, rašyti naujienas ar kurti asmeninį tinklaraštį. Be to, svetainėje galima susikurti forumą ar pokalbių kambarį ir pakviesti ten diskutuoti draugus.

Su „Zomzu“ vartotojai galės rinktis iš keturių siūlomų svetainių formatų – dokumentų saugyklos, nuotraukų galerijos, tinklaraščio ar diskusijų portalo.

Maža to, mobiliųjų asmeninių svetainių savininkai galės iš to ir uždirbti. Į savo svetainę įsidėję pasaulinės mobilios reklamos tinklo „Admob“ administruojamą reklaminę nuorodą, už kiekvieną svetainės lankytojų paspaudimą ant nuorodos svetainės gaus nuo 2 ct iki 1,9 Lt.

Mobiliųjų svetainių kūrimo priemonę „Zomzu“ galima rasti mobiliojo interneto portale telefone, adresu wap.sp.lt

Mano kelios mintys apie šią naujovę:

 • Minutėlę.. nesupratau? WAP? WAP jau seniai yra atgyvena, daugelis telefonų seniai palaiko XHTML tiek stilius, o senesniems vartotojams Omnitel juk pasiūlė paslaugą Surf Open. Būtų tikrai įdomu sužinoti kiek dar žmonių naudojasi tokia paslauga.
 • Tikrai miela, kad iškart vartotojams siūlomi aukso kalnai apie uždarbį iš puslapio. Turbūt pamiršo paminėti, kad jei norėsime pinigus gauti greičiausiai reikės įkurti įmonę arba įsigyti verslo liudijimą… na tik tiek galima pasiguosti, kad ne jie čia kalti, o kvaili Lietuvos įstatymai
 • Deja negaliu išbandyti šios paslaugos (seną telefoną pavogė, o naujo Omnitelis dar neparduoda….. tyli apie iPhone), bet labai tikiuosi kad neliks ištikimi savo tradicijai ir nelaikys vartotojų puslapių po wap.sp.lt sistema… nes tuomet sulauks vartotojų tik iš tų pačių omnitel vartotojų.
 • Kada gi operatoriai supras, kad internetas privalo būti atviras o ne uždaras…

10 responses to “Asmeninė interneto svetainė – mobiliajame telefone”

 1. […] su firmos siūlomu kūrimo įrankiu Zomzu (ir netgi potencialiu būdu užsidirbti iš reklamos). Visas tekstas ir komentarai – Vaido tinklaraštyje. Linksėjau galva skaitydamas Vaido pastabas – iniciatyvos yra puikus dalykas, bet gal geriau […]

 2. Justas says:

  Nu tiems keliems litams per menesi uzbirdti tai tikrai nebutina nei imone nei niekas. Niekam tu neidomus busi:) net jei ir po koki 1000 per menesi, vis tiek px tam VMI butu.

 3. Taip, tu dėl 2LT nesi įdomus, bet firma teikianti tokias paslaugas privalo aprašyti kiekvieną išleistą litą savo buhalterijoje. IR geriausiai, kad tai būti paremta kažkokiais dokumentais.

 4. Mantas says:

  Jap, truputį pavėlavo su tokiom paslaugom :)

 5. scania says:

  Man kažkaip atrodo, kad WAP aplamai miršta… Prieš kelis metus pats pastoviai kabėjau WAP'e – apie pora šimtų valandų per mėnesį – ir jau tada matėsi nuosmūkis… Nauji telefonai ,,išėjo'' į WEB, omnis paslaugą pabrangino ir apribojo… Kartais dar perlekiu senas vietas – nykuma visur, paauglizmas… :)

 6. Aurimas says:

  Tai kad dabar Wape daug tų nemokamų puslpių kurikų yra : )

 7. grieblius says:

  Kiek tau omnis moka už blogo rašymą?

  Spėju, kad išsisėmei ir pastaruoju metu 1-ą kartą per 2 mėn. terandi laiko greičiausiai PR-iniams blogams rašyti :)

 8. Grieblius: omnis nemoka, kaip ir daugelis agenturu siuncia PR.. tik aš atsirenku ką rašyti o ko ne. Pastarąjį pusmetį esu labai užsiemęs ir laiko rašymui nėra. o pakomentuoti PR straipsniuką yra kelios minutės darbo.

  be to neviską ką norėčiau rašyti būtų įdomu visiems :D

 9. Vytas says:

  Ačiū Vaidai už produkto pranešimą.

  WAP yra tikrai atgyvena, todėl dabar kalbame apie mobilaus interneto svetaines arba mobilias svetaines. Ten to wap tikrai nėra nei kvapo, viskas yra kuriama naujuoju xhtml ir pritraikoma senesniems bei naujiems plačiaekraniams telefonams.

  Zomzu galite kurti ne wap svetaines, o mobilias svetaines. Kūrėjams turėtų būti nesvarbu kaip tai vadinasi, kadangi techniniais reikalais pasirūpina Zomzu. Vartotojai tiesiog mėgaujasi lengvai naudojamu įrankiu.

  Tokie produktai pradės kurti nemokamą informaciją ir mobiliame internete, kas įvyko ir interneto rinkoje savu laiku. Kai bus pakankamai nemokamos informacijos, padidės ir vartojimas.

 10. besar says:

  Šita naujiena, jog visi „Omnitel“ mobiliojo interneto telefone vartotojai galės susikurti savo asmeninę WAP svetainę, skamba gana pažįstamai.. Smagu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas