Prenumeruok RSS

Iphone Lietuvoje

« »

Pagaliau Omnitel paskelbė savo Iphone telefonui skirtus planus. Verdiktas labai paprastas – Omnitelis, kaip ir daugelis kitų persistengė. Aš tikrai nesiruošiu mokėti 100LT į mėnesį (su tokiais tarifais), kad turėti iPhone. Kai grįšiu į Lietuvą ( šiuo metu esu Lenkijoje ) spėju pirksiu iPhone nelegaliai… bereikalo laukiau naiviai tikėdamas, kad bus žmoniški planai….

13 responses to “Iphone Lietuvoje”

 1. MekDrop says:

  vat aš irgi panašiai pagalvojau – kaina bent 2x per didelė :(

 2. Karvė says:

  Na jei paskaičiuotum truputį pamatytum, kad toks pat iPhone 3G 8Gb omni su pigiausiu planu kainuotu apie 1689Lt (jo minutes ir Mb įvertinau max 50Lt), tai 300Lt ir gauni tvarkingą su garantija – man rodos normalu. Be to čia vienetinis atvejis, šiaip kainos didesnės ir net pradėjus jį pardavinėti LT nemanau, kad iki tokių nukris :)

 3. popas says:

  Na planai pakankamai normalus galima naudotis internetu ir tuo labiau skambuciai ir sms, nesitikekit kad bus uz aciu ir po 1ct viskas. Kaip sakoma: liubish katatca,kiubi i sanki taskat. :)

 4. Kavarnaz says:

  Tai nebūtina gi su tais planais imti, gi parašyta žemiau, kad bus platinama ir su paprastais planais: „Verslui 3“, „Verslui 4“, „Verslui 5“, „Valandos 5“. Tik va dėl "Mobiliojo interneto mokestis (mokamas papildomai)", ar jis privalomas bus ar ne, neaišku.

  Bet kokiu atveju buvo naivu tikėtis kad iphonas bus pigus pas Omnitelį, vien pažiūrėjus mobiliojo interneto kainas pas juos.

  Nelegaliai ir pas Omnitelį gali nusipirk, ir nutraukti sutartį, manau net pigiau gausis.

 5. Alla says:

  taip taip, aš irgi ne už ką 100 nemokėčiau…

 6. pabandymui says:

  jau vienas lietuviskas tinklalapis yra adaptuotas iPhone ir iPod Touch: i.tv24.lt

 7. Marius says:

  Nu as skaitau, kad kaina visai normali yra. Aisku visi tie italk planai yra nesamone. As pasiemia valandos 5 + dar tas 1gb duomenu. Kaina 149 lt per menesi. kaina aisku is sono brangoka atrodo. Bet 24×149+489=4065 uz iPhona 16gb. Dabar normaliai susipirksi uz koky 2000(dar ten vargti su atrisimais reiks). Taigi gaunasi 2065lt/24=86lt i men tu moki uz paslaugas kur gauni 5 val nemokamu pokalbiu, i visus tinklus ir 1gb duomenu, garantija ir jokio vargo su atrisimais. Taigi as skaitau, kad visai normalu yra.

 8. Think says:

  Taip Mariau, skaityk save nenormaliu jei taip normaliai galvoji :)

 9. Daugiau pagalvojęs aš sutinku su Mariumi. Aš irgi žadu toki planą imti už geros savaitės (nes tada baigiasi sutartis sena)

 10. Marius says:

  Tik kai imsi apziurek gerai telefono kita puse, nes ten daznai broko buna, ten tokie taskiukai, as kai emiau tai tik 3 aparatas man tiko. :)

 11. Šarūnas says:

  Jei pasiseks paimti tą planą, pasidalinkite patirtimi :)

 12. Na manau norint pasikeisti planą verta pasitarti su žmonėmis tai jau padariusiais…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas