Patiko? Prenumeruok el. paštu

Apple itunes store jau lietuvoje

« »

Šiandien buvo padidintas šalių skaičius galinčių naudotis Itunes store parduotuve. Galima pasidžiaugti, kad tarp jų atsirado ir Lietuva. Lietuviams prieinamos kolkas tik iPhone, iPod programos ir žaidimai.

Norint lietuviškoje „iTunes App Store“ parduotuvėje pirkti programas būtina turėti kreditinę kortelę.

P.S Jei esate užsiregisravęs iTunes kitoje šalyje, galite nusistatyti Lietuvą. Ar nuo to pasidarys kažkas geriau, abejoju. Mažoje šalyje visuomet bus mažiau tikslūs programos reitingai (mažiau žmonių / mažiau pirkimų) ir Top’ai. Ir klausimas ar pakeitus šalį nedings jūsų anksčiau pirktos programos (gal kas nors žinote atsakymą?).

17 responses to “Apple itunes store jau lietuvoje”

 1. […] Taksi dabar jau galima išsikviesti su Skype. Geriau būtų su Twitter, nes Skype nenaudoju. • Apple paleido iTunes parduotuvę Lietuvai (tik programų), bet jei neleis persikraustyti su programomis, teks likti lenkiškoje. • […]

 2. vienastoks says:

  Paprastas dalykas – Apple neleidžia keisti parduotuvės, kurioje užsiregistravai. Pabandysiu paieškoti, ar bent teoriškai tai įmanoma, bet kai prisijungi, išmeta lauk iš versijos Lietuvai. :)

 3. vienastoks says:

  Kaltas – profilyje vis dėlto galima keisti šalį. Bet su programom kažkas negero vyksta: iTunes rodo, kad yra 6 atnaujinimai, bet neleidžia jų siųstis. Dar nežinia, kas bus po sinchronizacijos su iPhone.

 4. Apple leidza keisti sali, tik va klausimas ar licenzija galioja tik ten kur pirkai. Tai reiskias movinais… prarandi.

 5. Marius says:

  Pasikeiciau i Lietuva is Rusijos, viskas tas pats. Niekas nedingo, niekas neatsirado :) Ir visos Apple reklamuojamos programos tos pacios kaip Rusijos App Store. Gal visgi ides balsas.lt i favoritus Lietuvoje :)

 6. Paulius says:

  O užsiregistruoti iTunes būtina naudoti iTunes programą ar galima ir internetu? Lakstyt per du kambarius (pas mane Linux, pas tėti Windows) nei patogu, nei ką, o „server is busy“ matyt užkniso.

 7. Eugenijus says:

  Pats naudoju Australijos account'ą (tiesiog buvo pirmas sąraše) tai programos tikrai skyriasi ir net populiarių programų pavadinimai būna skirtingi.

  Čia replika į Mariaus pasisakymą.

 8. Marius says:

  Patys TOPai gal ir skiriasi, tai visiskai normalu. Taip pat gali ir kai kuriu programu nebut. Nes developeriai turi teisi priskirt programa tik tam tikroms valstybems arba visoms esamoms. Tas pats buna ir su USA app store. Kai kurios programos tik ten yra, o kitose salyse nera. Bet didzioji dauguma programu yra visu saliu app storuose. As asmeniskai turiu 3 saliu accountus. USA, RUS ir LTU. Taciau is visu saliu pirktos/parsisiustos programos ir dabar niekur nedingo ir gyvena mano iTelefone :)

 9. Programos nedingsta pasikeitus šaliai.
  Pradiniai trūkumai – spėju atnaujinimai normaliai neveiks, bei neina komentuoti.
  Šią problemą galima išspręsti paprastai. Iš naujo perperkant programą (bet kokiu atveju nemokmai bus). Ir tada jau veikia viskas gerai!

 10. Andrius says:

  nelabai gaudausi – taip iseina, kad pries tai leituviai negalejo apsipirkineti itunes?

 11. Oficialiai negalėjo… nes nebuvo Lietuvos sąraše tarp šalių kurie gali užsiregistruoti. Visi kurie registravusi nurodydavo, kad gyvena rusijoje, lenkijoje ir pan.

 12. zxde says:

  Keista, bet kas veikia Amerikoje ar Japonijoje, tas neveikia Lietuvoje. Ar Lietuvoje pradejo deti didele cenzura? Atsiunte man nuoroda, kad butu galima per iTunes mokytis uzsienio kalbos, bet paraso, kad Lietuvoje to negalima daryti. Kodel taip yra? Ar cia kalta vyriausybe, cenzurininkai, ar pati iTunes? Gal jai buvo uzdrausta tai platinti Lietuvoje? Kodel?

 13. zxde says:

  cia del to, kad musu valstybe ar kazkas musu valstybeje nenusipirko autoriniu teisiu paketu i vienas ar kitas galimybes? Ar tiesiog, kad nesitare su paciais autoriais?

 14. […] centus galima įsigyti programėlę “iPhone” arba “iPod Touch” įrenginiui (“Apple iTunes Store” jau veikia ir lietuviams), kurios pagalba telefono ar grotuvo ekrane matysite skaidrę, kurią mato auditorija (taip […]

 15. Ifanai says:

  Visus būsimus ir esamus Apple telefonu mėgėjus kviečiu į naują Apple fanų klubą – http://forumai.ifanai.info.

  Visi esate labai laukiami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

> home
 • Apie mane
 • Apklausos
 • Blogas
 • Lietblogs Search
 • Nuorodos
 • Reklama mano bloge
 • Search
 • Tags
 • Testas
 • Projektai
 • Kontaktuok
 • Archyvas